Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs  SIA "Amel"  Reģ. nr.: 44103125940  Izstādes iela 4, Priekuļi, Priekuļu pag., Cēsu nov., LV-4126 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs uzņemas visu atbildību par Pircēja datu konfidencialitāti un neizpaušanu trešajām personām, līdz ar to jebkurš Pasūtījums, kas tiek veikts ar konkrēto lietotājvārdu un paroli, ir Pircējam saistošs un tas nav tiesīgs no šī Pasūtījuma atkāpties.

Veicot Preču pasūtījumu E-veikalā, Pircēja pilnvarotā persona – Lietotājs pilnībā apliecina to, ka ir iepazinies ar Pasūtījumā iekļauto Preču specifikāciju, un apstiprina to atbilstību Pircēja vajadzībām. Pārdevējs nenes atbildību par piegādāto Preču neatbilstību Pircēja vajadzībām vai to nesaderību ar kādām Pircēja lietošanā esošajām Precēm.

Katras Preces cena ir norādīta E-veikalā un rēķinā. Ja Preci nav iespējams piegādāt par rēķinā norādīto cenu vai laikā, Pārdevējs par to informē Pircēju. Ja Pircējs nepiekrīt cenas izmaiņām, Pārdevējam ir tiesības atteikt Pasūtījuma izpildi, un saņemt samaksāto naudu.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus, maksājuma kartēm un internetbankas pārskaitījumu vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Apmaksa par Precēm uzskatāma par paveiktu brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja norādītajā bankas kontā.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi ar Omniva pakomātiem.  Piegādes laiks: izsūtam 1-3 darba dienu laikā (ja prece ir uz vietas) kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Ja prece nav uz vietas un klients nevēlas gaidīt, nauda tiek atgriezta klientam uz to pašu karti/kontu no kura tika veikts maksājums, 2 dienu laikā


Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz

[email protected] Nauda tiek atgriezta klientam uz to pašu karti/kontu no kura tika veikts maksājums, 2 dienu laikā pēc pasūtījuma atgriešanas).  Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam uz adresi Izstādes iela 4, Priekuļi, Priekuļu pag., Cēsu nov., LV-4126 . Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. Maksājums tiek atgriezts uz to pašu kontu/karti no kura veikts maksājums.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Strīdu risināšanas noteikumi

Saskaņā ar 1999. gada 18. marta likuma „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 27. pantu patērētājs ir tiesīgs izvirzīt pretenzijas par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem 2 gadu laikā no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas dienas.

Strīda risināšanas ar pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju kārtība saskaņā ar 1999. gada 18. marta likuma "Patērētāju tiesību aizardzības likuma" 26.1 pantu:

Strīdu risināšanas process


Pārdevēja rekvizīti:

Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Amel"
Reģistrācijas numurs: 44103125940
Juridiskā adrese: Izstādes iela 4, Priekuļi, Priekuļu pag., Cēsu nov., LV-4126
Tālrunis.: +371 26134028
[email protected]


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Ceno.lv